Nieuwsbericht
Kap bomen Frankische Driehoek
De renovatie en nieuwbouw van de Frankische Driehoek gaat na een gedegen voorbereiding van start. Als eerste is dat te zien aan het kappen van bomen en aansluitend de sloop van gebouwen.
Het scenario voor het kappen van de bomen ziet er als volgt uit:
maandag 15 maart 2010 van 7.30 uur tot 12.00 uur start 1e fase bomenkap. Hiervoor wordt de weg Frankische Driehoek afgesloten, zodat er geen verkeer (en parkeren) mogelijk is in dit deel. Als fase 1 voorspoedig verloopt, wordt met kap fase 2 gestart.
vrijdag 19 maart: fase 2 of het vervolg hieraan. Aanvangstijdstip 13.00 uur tot 15.30 uur. Een gedeelte van het parkeerterrein gelegen tussen de school en de sporthal wordt afgezet.
zaterdag 20 maart start het werk om ca. 7.30 uur tot eind werk. Mogelijk dat hierbij ook een deel van de rijbaan Frankische Driehoek wordt afgezet.
Een week later worden op woensdag- of vrijdagmiddag de wortels weg gefreesd.
Op genoemde dagen is de bereikbaarheid van de scholen en het parkeren rondom de scholen minder goed. U wordt vriendelijk verzocht op deze dagen zoveel mogelijk met de fiets of te voet te komen.
Onze excuses voor het ongemak. Uiteraard probeert de gemeente de overlast voor u tot een minimum te beperken.


