Nieuwsbericht

27-01-2012 11:06

Meld u aan op Burgernet

Vanaf donderdag 26 januari kan iedereen in de regio Midden- en West Brabant zich aanmelden op Burgernet. Burgernet komt in de plaats van SMS alert.

Burgernet is een samenwerkingsverband tussen gemeente, politie en burgers om de veiligheid in de woon- en werkomgeving te bevorderen. Hierbij wordt gebruik gemaakt van een telefonisch netwerk van inwoners en medewerkers van bedrijven uit de gemeente. 

Ook u kunt een actieve rol spelen bij de veiligheid van uw woon- en leefomgeving. Meld u aan op Burgernet. De gemeente Goirle is een van de deelnemende gemeenten. 

Wilt u meer informatie: in de hal van het gemeentehuis vindt u een informatiefolder en een kaartje met allerlei tips.
In de afgelopen weken heeft het overgrote deel van de bijna 3000 inwoners van onze gemeente, die zich aangemeld hadden voor SMS alert, een sms-je gehad om over te gaan naar Burgernet. Nog niet iedereen heeft een dergelijk bericht gehad. Volgens de politie, die dit coördineert, is men daar nog volop mee bezig.