Doet u mee aan het koopstromenonderzoek?

In de gemeente Goirle doen we onderzoek naar ons winkelgebied. Zo komen we erachter wie hier shoppen, boodschappen doen en horeca bezoeken. Dit heet het koopstromenonderzoek. Helpt u ons mee? Vul dan de vragenlijst in!

Deze week valt er bij 1.790 huishoudens in Goirle en Riel een brief op de deurmat. Hierin staat een oproep om mee te doen aan het koopstromenonderzoek. Vanaf 29 september valt er bij nog eens 1.790 huishoudens een uitnodigingsbrief op de deurmat. 

Iedereen kan meedoen 

Heeft u geen brief ontvangen, maar wilt u wel meedoen aan het onderzoek? Dat kan! Via www.startvragenlijst.nl/koopgedrag kunt u de vragenlijst invullen. Het onderzoek duurt ongeveer vijftien minuten. Onder alle deelnemers worden honderd cadeaukaarten van € 25,00 verloot.  

Wat doen we met de resultaten?

Dit onderzoek helpt ons als gemeente en onze ondernemers om onze winkelgebieden en voorzieningen beter te maken. Het laat ook zien hoe het koopgedrag in onze provincie zich heeft ontwikkeld. Het laatste koopstromenonderzoek werd uitgevoerd in 2021. 

 Het koopstromenonderzoek wordt uitgevoerd door onderzoeksbureau Ipsos. Alle gemeenten in Noord-Brabant doen hieraan mee. Wilt u meer informatie over het onderzoek? Kijk dan op www.koopstromen.nl/zuid.