Start groot onderhoud Dorpsstraat en Eeckelbosstraat-Wilteindstraat

Op maandag 7 september starten we op twee plaatsen in Goirle met groot onderhoud. In de Dorpsstraat duurt het project anderhalf jaar. De herinrichting van de Eeckelbosstraat-Wilteindstraat is in februari 2027 klaar.

 

Dorpsstraat

Aannemer Van der Zanden gaat voor ons aan de slag met het groot onderhoud in de Dorpsstraat. Het project begint met fase 1A in de Van Haestrechtstraat. De weg is tijdens de werkzaamheden afgesloten tussen de Tilburgseweg en Ralph Bunchestraat. Er is een omleiding voor autoverkeer. U kunt omleidingsroute R volgen via de Tilburgseweg, Rillaersebaan en Abcovenseweg. 

Ook het openbaar vervoer volgt een omleiding: de bus rijdt via bushalte Bacseweg over de Rillaersebaan en Tilburgseweg naar bushalte Dorpsstraat. Let op: tijdens de werkzaamheden vervallen bushaltes Abcovenseweg en Van Haestrechtstraat.

U kunt dit project volgen via de BouwApp. Kijk op www.debouwapp.nl.

Eeckelbosstraat

De herinrichting wordt uitgevoerd door aannemer Paulissen. Het riool en de bestrating worden vernieuwd. Ook brengen we meer groen aan in de straten en parkeervakken. Er is alleen een omleiding tijdens fase vier van de werkzaamheden. De omleidingsroute wordt later bekendgemaakt. 

Duidelijk overzicht van alle werkzaamheden

Op www.goirle.nl/werkzaamheden leest u een overzicht van alle werkzaamheden, wegafsluitingen en omleidingen in onze gemeente.